Descriere
Panglica MAGNUM Ideal anti-înghet (cu un cablu de conectare de 2 metri si cu împământare), este echipata cu un regulator de temperatură bi-metalic.
Panglica MAGNUM Ideal anti-înghet este disponibila în lungimi de la 1 până la 48 de metri. Banda de incalzire incepe sa incalzeasca la temperaturi ale tevii mai mici de+5°C
MAGNUM Ideal poate fi usor aplicat pe tubulatura folosind banda de aluminiu.
Atunci când se instalează pe conducte din plastic, acestea trebuie infasurate în întregime în banda de aluminiu, înainte de aplicarea cablului.
MAGNUM Ideal trebuie întotdeauna utilizat în combinatie cu izolatie pentru conducte, cu o grosime minimă de10mm.
Aceasta oferă protectie optimă si izolare adecvata care justifică astfel functionarea eficientă din punct de vedere energetic.
Dimensiuni:
MAGNUM Ideal 1 m - 10 Watt | |
MAGNUM Ideal 2 m - 20 Watt | |
MAGNUM Ideal 4 m - 40 Watt | |
MAGNUM Ideal 6 m - 60 Watt | |
MAGNUM Ideal 8 m - 80 Watt | |
MAGNUM Ideal 10 m - 100 Watt | |
MAGNUM Ideal 14 m - 140 Watt | |
MAGNUM Ideal 18 m - 180 Watt | |
MAGNUM Ideal 22 m - 220 Watt | |
MAGNUM Ideal 26 m - 260 Watt | |
MAGNUM Ideal 30 m - 300 Watt | |
MAGNUM Ideal 34 m - 340 Watt | |
MAGNUM Ideal 40 m - 400 Watt | |
MAGNUM Ideal 48 m - 480 Watt |
La efectuarea unei comenzi specificati lungimea cablului
Detalii produs
Produse similare


